• Wpisów: 714
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 20:57
  • Licznik odwiedzin: 48 303 / 2213 dni
 
magdusiamaj
 
Opis: ,,Więzień Labiryntu" to pierwsza część trylogii.
Kiedy Thomas trafia w Pudle do Strefy nie pamięta nic oprócz swego imienia. Powitany jest przez Streferów, którzy stoją w przestrzeni otoczonej przez labirynt. Nikt podobnie jak Thomas nie wie skąd pochodzi i w jakim celu się tutaj znaleźli. Każdego dnia Zwiadowczy przemierzają labirynt, aby znaleźć wyjście. Nie jest to łatwe, ponieważ skrywa on pewne tajemnice. Kiedy do Strefy trafia dziewczyna wszystko się komplikuje. Nikt nie wie jednak, że ona jest kluczem do rozwiązania wszystkiego.
maze-runner-movie-trailer-gifs-5.gif

Recenzja: Sięgnęłam po tą książkę, ponieważ słyszałam same dobre opinie. Miałam na początku wątpliwości ale szybko o nich zapomniałam. Książka została napisana z ogromną wyobraźnią. Stworzyć taką powieść to na prawdę wyczyn. Czytało się ją bardzo fajnie. Uświadamia ona, że tak na prawdę ludzie są jednym, wielkim eksperymentem, którzy muszą radzić sobie sami i nikt im nie pomoże. Czasem troszkę przynudzała ale warto było, ponieważ za nudą kryły się fantastyczne, trzymające w napięciu momenty.
Podsumowanie: Jeśli czytaliście Igrzyska, Niezgodną spodoba wam się również Więzień. Za niedługo zabiorę się za kolejną część ,,Próby Ognia".

maze-runner-movie-trailer-gifs-3.gif

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.